This site uses cookies

Společnost ConQuest entertainment a. s. byla založena v roce 1990 jako ryze český soukromý podnik a patří mezi přední distributory produktů v oblasti zábavy:

  • videoher, herních konzolí a herního příslušenství Nintendo, videoher od vydavatelů jako Ubisoft, Codemasters nebo SEGA,
  • hraček jako autodráhy Carrera, letadel a vrtulníků Silverlit a nebo tanků VsTank
  • výpočetní techniky IT UMAX a dalších

Cíl společnosti

Hlavním cílem naší společnosti není růst či zvyšování obratu, ale je to primárně zákazník, zákazník který je spokojen s naším produktem. Skutečnost, že produkt musí být kvalitní je samozřejmé.

Stabilita

Na vedení ConQuest entertainment se podílí stálá skupina zkušených vedoucích pracovníků, jejichž neměnnost a stabilita přispívá k prosperitě a efektivnosti společnosti. Růst probíhá rovnoměrně a rozvoj společnosti financujeme zásadně z vlastních zdrojů, a tím snižujeme riziko úvěrového zatížení. Pro vyšší garance zákazníkům a s výhledem na delší budoucnost sídlíme ve vlastních kancelářských i skladových prostorách.

Kvalita

Společnost je na trhu již více jak dvě desetiletí a za tuto dobu nasbírala dostatek zkušeností. Distribuujeme produkty, které zásadně  splňují nároky dnešní doby, což je především vynikající kvalita, inovativní technologie a cenová dostupnost.

Organizace

Struktura firmy je pevná, ale zároveň flexibilní a velký důraz je kladen na její funkčnost. Investovali jsme nemalé prostředky do informační a komunikační techniky, která je k dispozici každému zaměstnanci

Zaměstnanci firmy

Společnost má více jak 30 zaměstnanců, kteří byli vybráni s důrazem na schopnost růstu a ztotožnění se s firemním cílem. Dbáme na interní etiku ve firmě, zaměstnanci fungují jako kompaktní tým a zákazník tak může využít lépe veškerých služeb napříč všemi odděleními.

Servis

Firma má vlastní servisní středisko. Technici mají vybavení i informace, které jim umožňují odstranit veškeré poruchy našich produktů.E-mail newsletter

Discounts, special offers, news? Be the first one to know. Enter your e-mail and don't miss them.